top of page

Kurs Maverick Kids

nauka angielskiego dla dzieci Gdynia

JĘZYKI:

angielski

niemiecki

hiszpański

rosyjski

włoski

francuski

DLA KOGO

Kurs Maverick Kids jest kierowany dla dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat).

 

Mimo że dzieci w wieku przedszkolnym są bardzo aktywne i mają problemy z koncentracją, ten wiek to najlepszy okres na rozpoczęcie nauki języka obcego. W wieku przedszkolnym, dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny i intuicyjny, nie mają poczucia skrępowania i nie zrażają się popełnianymi błędami. W sposób naturalny przyswajają słownictwo, traktując nowe określenia jako alternatywne do tych, znanych w języku polskim. Jednocześnie nie mają świadomości, że uczą się języka obcego.

 

OPIS KURSU

Nauczamy dzieci języka obcego stosując metodę naturalną, metodę komunikatywną oraz TPR (Total Physical Response). Opisy stosowanych metod znajdują się na samym dole.

 

Prowadzimy zajęcia pomysłowo, dynamicznie i przede wszystkim z ogromnym entuzjazmem. Wykorzystujemy wiele gier edukacyjnych, zabaw ruchowych, muzycznych i plastycznych; śpiewamy, tańczymy, rymujemy, słuchamy opowiadań oraz bajek; wykorzystujemy kolorowe obrazki, układamy puzzle, budujemy z klocków. Na zajęciach bawimy się w teatr, rozbudzamy wyobraźnię, ale też odtwarzamy codziennie czynności, jak przygotowywanie śniadania, pranie, sprzątanie czy bezpieczna droga do przedszkola.

 

Na zajęcia z maluchami gorąco zapraszamy rodziców, aby aktywnie mogli obserwować i uczestniczyć z dziećmi w zajęciach a następnie wyznaczali czas w ciągu dnia na komunikację w języku angielskim. Jednym w celów naszych zajęć jest sprawienie, by maluchy traktowały komunikację w 2 językach jako normę, w przeciwieństwie do klasycznego systemu kształcenia szkolnego, gdzie język obcy w 80% przypadków na zawsze pozostaje obcym (czyt. nie-naturalnym).

 

Materiały do nauki wzbogacamy o muzykę i słuchowiska Pomelody. Szereg badań przeprowadzonych na przestrzeni lat pokazuje, iż treści ubrane w rytm i melodię łatwiej zapadają w pamięć. Jednak korzystanie z youtube’owych propozycji „um-pa, um-pa” może być męczące. Dlatego chcąc dać dzieciom i rodzicom najwyższą jakość, zainwestowaliśmy w produkty Pomelody. Jest to gwarancja rozwoju językowego, muzycznego i motorycznego dla dziecka oraz przyjemność słuchania dla wszystkich dorosłych.

 

Drugim istotnym filarem obycia z językiem są książki. Nikt, jak dzieci, potrafi zatrzymać się w czasie i wsłuchać w opowiadania wsparte piękną szatą graficzną. Dlatego podjęliśmy współpracę z brytyjskim wydawnictwem Usborne i ich książki mamy już u siebie. Daje to nam gwarancję wysokiej jakości treści i dostosowania do grupy wiekowej. Miesiąc w miesiąc nasza biblioteczka powiększa się o nowe tytuły.

 

Dzieci przydzielane są do grup pod kątem możliwie najbardziej zbliżonego wieku.

Do wyłącznej dyspozycji dzieci oddajemy specjalnie przygotowaną przestronną salę.

 

KORZYŚCI Z UKOŃCZENIA KURSU

Po zakończeniu kursu Twoje dziecko:

- będzie kojarzyło naukę języka obcego z miłą, twórczą i bezpieczną atmosferą,

- pozna podstawowe zwroty oraz wyrazy stosowne do wieku i percepcji poznawczej dziecka,

- będzie  reagowało na polecenia oraz będzie potrafiło zadawać podstawowe pytania,

- zbuduje znakomitą bazę pod przyszłą kompleksową edukację językową,

- pozna kulturę, tradycje i zwyczaje mieszkańców krajów obcojęzycznych.

 

SZCZEGÓŁY KURSU

Opłata za kurs: 333 zł / rata (9 rat)
Termin: kurs rozpoczyna się w  ostatnim tygodniu września i trwa do czerwca 2021r.

Ilość osób w grupie: 3-4 osób

Ilość godzin: kurs obejmuje 50 godzin

Częstotliwość zajęć:  2 razy w tygodniu, raz w Salonie Maverick, raz online (zajęcia hybrydowe)

Czas zajęć: 45 minut

 

Cena kursu obejmuje materiały do nauki rozdawane w trakcie zajęć,

Dostęp do aplikacji multimedialnej Maverick Fiszkoteka jest dodatkowo płatny.

 

Do kursu można dopisać się w dowolnym momencie w ciągu roku szkolnego (w zależności od dostępności miejsc w określonych grupach wiekowych). Opłata za kurs jest wtedy wyliczana indywidualnie w zależności od terminu rozpoczęcia zajęć.

 

Podczas zimowej przerwy świątecznej oraz ferii - zajęcia grupowe w Mavericku się nie odbywają.

 

bottom of page